Planner Exceptioneel Transport

Voor onze afdeling Operations zijn wij op zoek naar een:  

Planner Exceptioneel Transport m/v (fulltime) 

Via het Transport Management Systeem (TMS) ontvang je dagelijks transportorders en bepaal je welke voertuigen en chauffeurs ingezet gaan worden, daarmee rekening houdend met de meest optimale inzet van het wagenpark en de regels omtrent vergunningen en begeleidingen. Je instrueert en motiveert onze  chauffeurs en regelt alle zaken rondom het transport. Alle informatie verwerk je in het TMS. 

 

Onze ideale kandidaat 

- heeft minimaal 3 jaar ervaring als transportplannerbij voorkeur in een internationale omgeving
- heeft minimaal een MBO niveau 3 opleiding succesvol afgerond (Transport & Logistiek) 
- spreekt en schrijft goed Nederlands, Engels en Duits 
- is stressbestendigcommunicatief sterk en kan goed in teamverband werken 
 
 
Wij bieden je een afwisselende en verantwoordelijke functie, binnen een dynamisch team bestaande uit 6 collega’s. Wij stimuleren persoonlijke ontwikkeling en er zijn dan ook volop opleidingsmogelijkheden. Je ontvangt een goed salaris naar leeftijd en ervaring. We hebben goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a. een pensioenregeling en collectieve verzekeringen.  

Persoonsgegevens

Voorletters
Voornaam* Tussenvoegsel
Achternaam* Geslacht Man Vrouw
Geboortedatum

Adresgegevens

Straatnaam + Nr. Postcode
Woonplaats* Land
Telefoonnummer Mobiel nummer*
Email*    
Herhaal email*    

Gevolgde opleidingen / cursussen

Omschrijving Vanaf: Tot en met: Diploma
CCV-B / Code 95
VCA
Rijbewijs : A B C D E

Arbeidsverleden

Werkgever Functie Van - Tot Reden vertrek

Ervaring in transport

Nationaal Ja Nee
Jaren ervaring:
 
Internationaal Ja Nee
Jaren ervaring:
 
Exeptioneel Ja Nee
Jaren ervaring:

Overig

Wanneer kunt u in dienst treden?
Welke talen spreekt u?


Upload sollicitatiebrief
Upload CV

Vragen / opmerkingen

Velden met een * zijn verplicht
FaLang translation system by Faboba
 • HR Manager

  Wij zijn per direct op zoek naar een HR Manager m/v (24-32 uur) Als HR Manager ben je de schakel tussen directie, leidinggevenden en de circa 75 medewerkers. Je bent lid van het MT en daardoor zeer betrokken bij het bepalen van de koers van de...

  Lees meer...

 • Internationaal Chauffeur Exceptioneel

  Wij zijn op zoek naar een Internationaal Chauffeur Exceptioneel Transport m/v  Als internationaal chauffeur ben je minimaal 14 dagen van huis, dan een weekend thuis en vervolgens weer minimaal 14 dagen van huis. Je moet in ieder geval bereid zijn om...

  Lees meer...

 • Oproep Chauffeur Internationaal Exceptioneel

  Wij kunnen weer oproepchauffeurs gebruiken. Dit wordt samen met Logistic Force Roosendaal geregeld. Eisen aan de oproepchauffeur: Minimaal 2 weken van huis willen zijn Paar jaar ervaring als internationaal chauffeur Bij voorkeur ook ervaring met...

  Lees meer...

 • Planner Exceptioneel Transport

  Voor onze afdeling Operations zijn wij op zoek naar een:   Planner Exceptioneel Transport m/v (fulltime)  Via het Transport Management Systeem (TMS) ontvang je dagelijks transportorders en bepaal je welke voertuigen en chauffeurs ingezet gaan worden,...

  Lees meer...

Mammoet Road Cargo

De Gorzen 6
NL-4731 TV Oudenbosch
T: +31 (0)165-319650
F: +31 (0)165-315535
E: info@mammoetroadcargo.com
KvK: 20129248